Bilgi Merkezi

Burslum bir sosyal sorumluluk projesidir. Üniversite, Lise ve ilköğretim okullarında eğitim alan ve ihtiyacı olan öğrencilerimizin desteklenmesi amacıyla özgür 
bir platforma olan ihtiyaca cevap vermeyi amaçlıyoruz. 

Üniversite, Lise ve ilköğretim okullarında eğitim alan tüm öğrencilerimiz kayıt olabilirler. 18 Yaşından küçük olan öğrenciler sisteme veli bilgileriyle kayıt olabilirler.

Bize verdiğiniz her bilgi, sunduğunuz her belge güvende! Size değer veriyor ve Kullanıcı Sözleşmemiz ile haklarınızı daima koruyoruz.

Kayıt sırasında sisteme girmiş olduğunuz cep telefonuna gelen doğrulama koduyla aktivasyon gerçekleştirilir.Sonrasında, profil bilgileriniz güncellemeniz ve öğrenim durumunuza ait belgenin sisteme yüklenmesi gerekmektedir. Bilgileriniz kontrol edildikten sonra üyeliğiniz bizim tarafımızdan onaylanacaktır. 

Burslum bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında faaliyet yürüttüğü için, hiç bir kayıtlı öğrenciden çeşitli nedenlerle ücret talep etmeyecektir. Burs alan öğrenci ve burs vermek iseyen kuruluşlar yada bireysel yardımseverler arasında gerçekleşecek hesap hareketlerini hiç bir noktasında Burslum yer almayacaktır.

Sisteme kayıt olan öğrencilerin bir Papara hesabı olmak zorundadır. Burslum projesinin partnerlerinden biri olan Papara, öğrencilerimizn kolay bir şekilde kayıt olmasına imkan vermektedir. Öğrencilerimizin kazandıkları burs ücretleri, kendilerine ait Papara hesabına yatırılacaktır.

Kayıt olmak ve daha fazla bilgi edinmek için papara.com'u ziyaret edin.

Herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Öğrencilerimizin baş vurularını, burs verenlerimizin değerlendirmeleri neticesisinde sonuçlanacaktı. Dolayısıyla, burs almamış olan öğrencilerimizin öncelikli konumda olacaktır.

Öncelikle profil bilgileinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Profil doluluk oranı ne kadar yüksek olursa burs vermek isteyenler sizin hakkınızda daha çok bilgiye sahip olur. Sistemde burs almanın iki farklı yolu var. Birincisi burs veren kişinin size ulaşması. Diğeri de, burs veren kuruluşların ilan etiği burs programlarına başvuru yapmanız. 

Başvuracağınız burs programlarının talep ettiği belgeler de sisteme yüklemeniz gerekecektir. Burs veren kuruma ve bursun içeriğine göre bu belgeler değişiklik gösterebilir.

Bize Yazın

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?